درباره بخش خودرو

چاپ کتاب

درباره گلوبایت -www.globyte.ir

درباره بخش خودروی  گلوبایت :

از آنجایی که نیاز امروزه بشر به وسایل حمل و نقل همچون خودرو ، اتوبوس و هواپیما و… قابل درک است و در بستر اینترنت جهت اطلاع رسانی و آموزش های خودرویی مخصوصا برای کاربران اینترنت و صاحبان خودروها مقدور بود تصمیم گرفتیم بهترین مطالب آموزشی و اخبار روزانه خودرو ها را در بخش گلوبایت خودرو   گردآوری کنیم.

گلوبایت از دو واژه گلوبال و بایت اقتباس می شود که به معنی واحد الکترونیکی جهانی است .

GLOBAL+BYTE=GLOBYTE

اهداف :

هدف اصلی ما در تاسیس این وب سایت ، رفع نیاز های کشور ایران برای پیشرفت علمی بوده ، در این بخش نیز تلاش میکنیم جدیدترین فناوری خودرو ها را به نظر کاربران و طراحان خودرو برسانیم.

رشد دیگر کشور ها در صنعت خودرو با ایران قابل مقایسه نیست اما تلاش ما بر این است که باعث شویم ایده های جدیدی در صنعت خودرو مخصوصا در بومی سازی خودرو تلاش کنیم.

مسئولیت ها:

لازم به ذکر است،این سایت به صورت شخصی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند و به هیچ ارگان یا سازمانی وابسته نیست و هر گونه فعالیت غیر اخلاقی و سیاسی در آن ممنوع میباشد.

این پایگاه اینترنتی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات مقالات خودرو و مطالب موجود در سایت نمی پذیرد و محتویات آنها مستقیما به نویسنده آنها مربوط میشود. ما فقط در اطلاع رسانی این خبرها تلاش می کنیم . در صورت مشاهده مطلبی خارج از قوانین ، اعلام کنید تا فوری حذف شود(حتما لینک مطلب و دلیل حذف قید شود) ، درخواستهای سلیقه ای رسیدگی نخواهد شد.

 

و در آخر از شما تقاضا داریم تا خواسته هایتان را به ما بگویید هرچه که باشد اگر ما بتوانیم نسبت به ایجاد آن اقدام میکنیم.

 

با احترام ؛

مدیریت سایت گلوبایت

 

چاپ کتاب
 

خرید سایت

 

لینک کوتاه: http://car.globyte.ir/wordpress/G13299
اسکن لینک در موبایل شما: